Vés al contingut (premeu Retorn)

Sou a: Inici / Correu UPC / Relació dels Serveis informàtics de la UPC

Relació dels Serveis informàtics de la UPC

El servei d'atenció a l'usuari ATIC

Servei TIC per escola o facultat:

• ETSECCPB (camins)E. Tècnica Superior d'Enginyeria de Camins, Canals i Ports de Barcelona - Servei TIC
  • EETAC - E. D'ENGINY. DE TELECOMUNICACIÓ I AEROESPACIAL DE CASTELLDEFELS - Servei TIC(obriu en una finestra nova)
  • ETSAB - E.T.S. D'ARQUITECTURA DE BARCELONA - Servei TIC(obriu en una finestra nova)
  • ETSEIB - E.T.S. D'ENGINYERIA INDUSTRIAL BARCELONA - Servei TIC
  • EEBE - E. D'ENGINYERIA DE BARCELONA - Servei TIC(obriu en una finestra nova)
  • ETSETB -  E.T.S. D'ENGINY. TELECOMUNICACIÓ BARCELONA - Servei TIC(obriu en una finestra nova)
  • ESEIAAT -  E.S. D’ENGINYERIES IND., AEROESPACIAL I AUDIOVISUAL DE TERRASSA - Servei TIC
  • FOOT - FACULTAT D'ÒPTICA I OPTOMETRIA DE TERRASSA - Servei TIC
  • EPSEB - E. POLITÈCNICA SUPERIOR D'EDIFICACIÓ DE BARCELONA - Servei TIC
  • EPSEM - E.POLITÈCNICA SUPERIOR D'ENGINYERIA DE MANRESA - Servei TIC(obriu en una finestra nova)
  • EPSEVG - E.POLITÈCNICA SUPERIOR D'ENGINYERIA DE VILANOVA I LA GELTRÙ - Servei TIC(obriu en una finestra nova)
  • FIB - FACULTAT D'INFORMÀTICA DE BARCELONA - Servei TIC(obriu en una finestra nova)
  • FME - FACULTAT MATEMÀTIQUES I ESTADÍSTICA -  Servei TIC
  • FNB- FACULTAT DE NÀUTICA DE BARCELONA - Servei TIC